Хлопчик купив в магазині n порцій морозива за ціною 12 грн і k плиток шоколаду за ціною...

0 голосов

Хлопчик купив в магазині n порцій морозива за ціною 12 грн і k плиток шоколаду за ціною 25 грн. Скільки всього витратив хлопчик


спросил от (12 баллов) в категории Информатика
1 Ответ
0 голосов
ответил от Начинающий (254 баллов)

Если витратив это потратил, то 12+25=37 грн

...