Допоможіть, будь-ласка .кто решит тому честно даю 20 баллов :>за 3 кг і 4кг бананів...

0 голосов

Допоможіть, будь-ласка .кто решит тому честно даю 20 баллов :>за 3 кг і 4кг бананів заплатили 150грнскільки коштує кілограм апельсинів і скільки кілограм бананів, якщо апельсини дорожчі за банани на 15 грн?...( ◠‿◠ )​


спросил от (80 баллов) в категории Математика
оставил комментарий от (23 баллов)

1)150:15=10(кг)-коштує 1 кг апельсинів
2)15-10=5(кг)-коштує 1 кг бананів

1 Ответ
0 голосов
ответил от (18 баллов)

Ответ:

Пошаговое объяснение:


image
оставил комментарий от (23 баллов)

1)150:15=10(кг)-коштує 1 кг апельсинів

оставил комментарий от (23 баллов)

2)15-10=5(кг)-коштує 1 кг бананів

оставил комментарий от (18 баллов)

litvakzena00, а зараз я б радив Вам чесно підставити свою відповідь в початкову умову.

...